304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5

  • 25 μ²

Το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5 25 τ.μ. Απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από την Παναγία των Παρισίων. Για δραστήριους επισκέπτες αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Το κατάλυμα έχει θέα στην πόλη και διαθέτει κουζίνα. Το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5 παρέχει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως ιδιωτική κουζίνα, το διαμέρισμα προσφέρει τραπεζαρία.

Οι επισκέπτες μπορούν γρήγορα να φτάσουν στον Κήπο των Φυτών που απέχει 450 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο, και στο Μουσείο του Λούβρου που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα. Το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5 απέχει επίσης κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Le Marais. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται κοντά στον σταθμό του μετρό Gare d'Austerlitz που είναι σε απόσταση μόνο 250 μέτρων

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5
Zzz - Rdj - Paris 5
Τιμή μόνο για κινητά

Zzz - Rdj - Paris 5

24 μ από το κατάλυμα
USD 189 USD 170
ανά νύχτα
Superbe Appartement Avec Terrasse Vue Sur Jardin
Τιμή μόνο για κινητά

Superbe Appartement Avec Terrasse Vue Sur Jardin

8.9
Έξοχο 8 σχόλια
126 μ από το κατάλυμα
Au Petit Cuvier Paris 5
Τιμή μόνο για κινητά

Au Petit Cuvier Paris 5

587 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός ΤρέΝου ΑούστερΛιτς
    200 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Πρόσβαση στο διαδίκτυο
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας7510513941818
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5;
      Το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5 βρίσκεται κοντά σε Jardin des Plantes.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5 περιλαμβάνουν ΠαΝεπιστήμιο Paris IV Sorbonne, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5 περιλαμβάνουν Le Train Bleu και Le Bonheur και απέχουν μόνο 9 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5;
      Όχι, στο το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5 δεν προσφέρει internet υψηλής ταχύτητας. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 25 μ².
    • ❓
      Πόσα άτομα μπορούν να φιλοξενηθούν στο διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα μπορεί να προσφέρει διαμονή σε 2 άτομα.
    • ❓
      Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5;
      Ναι, τα δωμάτια του το 304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5 έχουν θέα στην πόλη.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    16 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σταθμός ΤρέΝου ΑούστερΛιτς
    200 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    304 - Charmant Studio Jardins Des Plantes -Paris 5

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο